Biuro sprzedaży - Warszawa

BIURO SPRZEDAŻY
ul. Modlińska 129 lok. U6
Tel.:(022) 847 47 72

pn - pt   10.00 - 16.00,

 

Biuro sprzedaży - Tarnów

"SŁONECZNE WZGÓRZE"

ul. Adama Boryczki 6/U6
33-100 Tarnów
Kom. 515 162 166

16 czerwca 2008r. Spółka ABM INVEST TARNÓW Sp. z o.o. uzyskała ostateczną decyzję pozwolenia na budowę osiedla "Słoneczne Wzgórze" w Tarnowie. Realizacja robót i sprzedaż lokali mieszkalnych nastąpi na początku III kwartału 2008r.
12 czerwca 2008r. Spółka ABM Invest Sp. z o.o. zawarła z Bankiem PKO BP S.A. umowy kredytu inwestorskiego. Kredyt zostanie przeznaczony na finansowanie realizacji osiedla „Uroczy Zakątek” w Warszawie w Dzielnicy Białołęka.
Informujemy również, że wpłaty naszych Klientów dokonywane na zakup lokali w osiedlu "Uroczy Zakątek" gromadzone są na zastrzeżonym rachunku kontrolowanym przez Bank.
14 kwietnia 2008r. ABM Invest Sp. z o.o. zawarła z Upper Finance Sp. z o.o umowę pośrednictwa Kredytowego. Upper Finance świadczy bezpłatnie na rzecz Naszych Klientów usługę w zakresie pozyskiwania kredytu hipotecznego. Klienci nasi za pośrednictwem Upper Finance mogą uzyskać kredyt hipoteczny na preferencyjnych warunkach. Specjaliści z Upper Finance pomogą znaleźć najwłaściwsze rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości naszego Klienta.
7 marca 2008r. Spółka ABM INVEST Sp. z o.o. uzyskała ostateczną decyzję pozwolenia na budowę osiedla „Uroczy Zakątek” w Warszawie w Dzielnicy Białołęka.
8 grudnia 2007r. otworzyliśmy Biuro Sprzedaży mieszkań zlokalizowane na terenie inwestycji Warszawa-Białołęka przy ul. Modlińskiej 129.
Informacja o sprzedaży lokali znajduje się w zakładce "Inwestycje-Warszawa Białołęka".
29 listopada 2007r. ABM INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie podpisała ostatni Akt Notarialny – umowę sprzedaży, przenoszącą na Spółkę własność ostatniej nieruchomości położonej w Warszawie Dzielnica Białołęka. Teren inwestycji składa się z sześciu nieruchomości. Wszystkie nabyte nieruchomości stanowią całość terenu inwestycji.
21 listopada 2007r. Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu o podwyższeniu kapitału Spółki ABM INVEST Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kapitał zakładowy Spółki wynosi 8.150.000 zł i został opłacony w całości przez ABM SOLID S.A.
24 października 2007r. Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji ABM INVEST TARNÓW Sp. z o.o.
Kapitał zakładowy Spółki wynosi 2 900 000 zł i został opłacony w całości przez ABM SOLID S.A.
28 września 2007r. została zawiązana Spółka z ograniczona odpowiedzialnością w organizacji pod nazwą „ABM INVEST TARNÓW”. Wszystkie udziały w Nowej Spółce zostały objęte przez ABM SOLID S.A.
Nowa Spółka została utworzona w celu prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie szeroko pojętej działalności dewelopersko – budowlanej w Tarnowie oraz południowej Polsce.
Dokonano zmian w Zarządzie
W dniu 28 września 2007r. Rada Nadzorcza powołała Pana Piotra Radka do Zarządu ABM INVEST Sp. z o.o.
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

PARTNER DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

 
Polityka prywatnoœci
ABM Invest - mieszkania Warszawa i Białołęka, budownictwo mieszkaniowe Warszawa Tarnów, mieszkania i apartamenty, sprzedaż mieszkań - deweloper Warszawa.