Biuro sprzeda┐y - Tarnˇw

"SúONECZNE WZGÓRZE"

ul. Adama Boryczki 6/U6
33-100 Tarnów
Kom. 515 162 166

 sloneczne_2a.jpg

OSIEDLE S´┐ŻONECZNE WZGÓRZE – TARNÓW DZIELNICA GRABÓWKA

   My´┐Żl´┐Żc o komforcie naszych Klientów, realizujemy budynki wielorodzinne zlokalizowane w zamkni´┐Żtej enklawie z o´┐Żwietlon´┐Ż drog´┐Ż wewn´┐Żtrzna oraz placem zabaw dla dzieci. Zaprojektowane osiedle charakteryzuje si´┐Ż eleganck´┐Ż i ciekaw´┐Ż architektur´┐Ż. Osiedle S´┐Żoneczne Wzgórze to funkcjonalne mieszkania o przemy´┐Żlanych rozk´┐Żadach, posiadaj´┐Żce du´┐Że witryny okienne i balkony, a mieszkania parterowe doposa´┐Żone s´┐Ż w ogródki. Przestronne przeszklone klatki schodowe zapewniaj´┐Ż du´┐Ż´┐Ż swobod´┐Ż oraz komfort mieszka´┐Żców.

   Pierwszy w pe´┐Żni uko´┐Żczony etap osiedla S´┐Żoneczne Wzgórze oferuje gotowe do odbioru mieszkania. W celu zapewnienia komfortu na parterze inwestycji wykonane zosta´┐Ży lokale us´┐Żugowe. Ró´┐Żnorodna powierzchnia oraz rozk´┐Żad dost´┐Żpnych mieszka´┐Ż pozwala na wybór mieszkania spe´┐Żniaj´┐Żcego oczekiwania Klientów. Dbamy o wysoki standard inwestycji gwarantuj´┐Żc wykonanie na najwy´┐Ższym poziomie z materia´┐Żów wysokiej jako´┐Żci. Mieszkania wyko´┐Żczone s´┐Ż 5-cio komorowymi oknami, parapetami z naturalnego kamienia, a na balkonach znajduj´┐Ż si´┐Ż p´┐Żytki mrozoodporne. W celu zapewnienia Klientom bezpiecze´┐Żstwa na terenie ogrodzonego osiedla zosta´┐Ż zamontowany monitoring.

   W budynku znajduje si´┐Ż podziemny gara´┐Ż wielostanowiskowy. W ka´┐Żdej z klatek schodowych znajduj´┐Ż si´┐Ż cichobie´┐Żne windy firmy pozwalaj´┐Żce z ´┐Żatwo´┐Żci´┐Ż dosta´┐Ż si´┐Ż na ka´┐Żd´┐Ż kondygnacj´┐Ż budynku. W bliskim s´┐Żsiedztwie Osiedla S´┐Żoneczne Wzgórze zlokalizowane jest: Przedszkole, Szko´┐Ża Podstawowa i Gimnazjum. W odleg´┐Żo´┐Żci 500 m dzia´┐Ża Centrum Handlowe Galeria Gemini Park oraz Carrefur i Biedronka. Do Rynku Tarnowskiego mo´┐Żna dotrze´┐Ż pieszo jedynie w 30 minut. Niezmiernym atutem jest dogodny dost´┐Żp do komunikacji miejskiej. Pobliskie tereny rekreacyjne ( lasek Lipie, szlaki rowerowe, TOSiR, basen,) zapewniaj´┐Ż miejsce na wypoczynek dla ka´┐Żdego.


   Zapraszamy do ogl´┐Żdania mieszka´┐Ż i lokali us´┐Żugowych.

 

PARTNER DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

 
Polityka prywatnoťci
ABM Invest - mieszkania Warszawa i Bia│o│ŕka, budownictwo mieszkaniowe Warszawa Tarnów, mieszkania i apartamenty, sprzeda┐ mieszka˝ - deweloper Warszawa.