Biuro sprzedaży - Tarnów

"SŁONECZNE WZGÓRZE"

ul. Adama Boryczki 6/U6
33-100 Tarnów
Kom. 515 162 166

 sloneczne_2a.jpg

OSIEDLE SŁONECZNE WZGÓRZE – TARNÓW DZIELNICA GRABÓWKA

   Myśląc o komforcie naszych Klientów, realizujemy budynki wielorodzinne zlokalizowane w zamkniętej enklawie z oświetloną drogą wewnętrzna oraz placem zabaw dla dzieci. Zaprojektowane osiedle charakteryzuje się elegancką i ciekawą architekturą. Osiedle Słoneczne Wzgórze to funkcjonalne mieszkania o przemyślanych rozkładach, posiadające duże witryny okienne i balkony, a mieszkania parterowe doposażone są w ogródki. Przestronne przeszklone klatki schodowe zapewniają dużą swobodę oraz komfort mieszkańców.

   Pierwszy w pełni ukończony etap osiedla Słoneczne Wzgórze oferuje gotowe do odbioru mieszkania. W celu zapewnienia komfortu na parterze inwestycji wykonane zostały lokale usługowe. Różnorodna powierzchnia oraz rozkład dostępnych mieszkań pozwala na wybór mieszkania spełniającego oczekiwania Klientów. Dbamy o wysoki standard inwestycji gwarantując wykonanie na najwyższym poziomie z materiałów wysokiej jakości. Mieszkania wykończone są 5-cio komorowymi oknami, parapetami z naturalnego kamienia, a na balkonach znajdują się płytki mrozoodporne. W celu zapewnienia Klientom bezpieczeństwa na terenie ogrodzonego osiedla został zamontowany monitoring.

   W budynku znajduje się podziemny garaż wielostanowiskowy. W każdej z klatek schodowych znajdują się cichobieżne windy firmy pozwalające z łatwością dostać się na każdą kondygnację budynku. W bliskim sąsiedztwie Osiedla Słoneczne Wzgórze zlokalizowane jest: Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. W odległości 500 m działa Centrum Handlowe Galeria Gemini Park oraz Carrefur i Biedronka. Do Rynku Tarnowskiego można dotrzeć pieszo jedynie w 30 minut. Niezmiernym atutem jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej. Pobliskie tereny rekreacyjne ( lasek Lipie, szlaki rowerowe, TOSiR, basen,) zapewniają miejsce na wypoczynek dla każdego.


   Zapraszamy do oglądania mieszkań i lokali usługowych.

 

Zadzwoń:

+48 515 162 166

PARTNER DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

 
Polityka prywatnoœci
ABM Invest - mieszkania Warszawa i Białołęka, budownictwo mieszkaniowe Warszawa Tarnów, mieszkania i apartamenty, sprzedaż mieszkań - deweloper Warszawa.