Image

PKO BP

Bank BKO BP udzielił Spółce kredytu na finansowanie realizacji osiedla „Uroczy Zakątek” w Warszawie. Stawiane przez Bank wymogi oraz nadzór procesu budowy jest gwarancją realizacji inwestycji zgodnie z planem.

Wpłaty wnoszone przez Klientów gromadzone są na rachunku wyodrębnionych wpływów.

www.pkobp.pl

 Image
SPSConstruction Sp. z o.o.
Firma SPS Construction Sp. z o.o. jest Generalnym Wykonawcą inwestycji „Uroczy Zakątek” w Warszawie.

SPS Construction ma bogate doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych, biurowych i innych na terenie Warszawy.

www.spsconstruction.pl

 
Image


MAREK BOCHENEK

Biuro Usług w Zakresie Budownictwa i Nieruchomości Marek Bochenek jest dostawcą wysokiej klasy usług związanych z rynkiem nieruchomości. Firma powstała w 1994 roku i zatrudnia, wykwalifikowanych specjalistów rynku nieruchomości. Biuro stawia na wiedzę i fachowość, promuje indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, bezpieczeństwo i wysoką kulturę obsługi.

http://www.bochenek.com.pl/

Image

ES-PRO

Osiedle „Uroczy Zakątek” w Warszawie zaprojektowało istniejące od 1997r. Biuro Projektów ES-PRO, które tworzy obiekty funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne.

http://www.es-pro.pl/

Image

AB-PROJEKT

Osiedle „Słoneczne Wzgórze” w Tarnowie zaprojektowało istniejące od 1988r. Biuro Projektów AB-PROJEKT zatrudniające wysoko wykwalifikowanych z ogromnym doświadczeniem projektantów.

http://www.ab-projekt.pl/

PARTNER DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

 
Polityka prywatnoœci
ABM Invest - mieszkania Warszawa i Białołęka, budownictwo mieszkaniowe Warszawa Tarnów, mieszkania i apartamenty, sprzedaż mieszkań - deweloper Warszawa.